O Nas

Producent wysokiej jakości produktów naturalnych od 1965 roku

Korzenie Flora™ prowadza do Niemiec z początków XX wieku, kiedy to Dr. Otto Greither, dziadek obecnego właściciela firmy Thomas Greither, poświęcił swoje życie rozwojowi produkcji i dystrybucji środków medycyny naturalnej.

To rodzinne zamiłowanie do perfekcji, jakości i efektywności produktów zdobylo Flora™ wiele nagród i zapewniło reputacje światowego lidera medycyny naturalnej.

Wysoka jakość, innowacja i zrównoważony rozwój

Wszystkie ekologiczne produkty wytwarzane i rozprowadzane przez Flora™ są najwyższej jakości i nie zawierają środków chemicznych. Działania Flora™ są nastawione na ochronę środowiska naturalnego poprzez wykorzystanie ekologicznych opakowań i takich metod produkcji. Nowe produkty wprowadzane przez Flora™ muszą spełniać standardy wysokiej jakości i ekologicznej czystości.

Rozległa sieć globalnej dystrybucji

Produkty marki Flora™ i Udo's Choice® są wysoko cenione i poszukiwane na całym świecie. Flora™ sprzedaje i rozprowadza swoje naturalne produkty w ponad 40 krajach, i ma szczególnie ugruntowaną pozycję na rynkach europejskich. Obecnie, rozwój sprzedaży jest skoncentrowany na tak zwanych rynkach wschodzących Brazylii, Chin, Indii i Rosji. Dla zaspokojenia potrzeb swoich partnerów Flora™ zapewnia indywidualne wsparcie w zakresie spraw związanych z rejestracją produktów, oferuje opakowania w języku kraju sprzedaży i usługi logistyczne.