Tłuszcze Podstawowe i Uzupełniające

Tłuszcze Podstawowe i Uzupełniające są niezbędne dla naszego zdrowia
Wszyscy powinniśmy mieć dostateczną ilość tłuszczów podstawowych

Głównym źródłem tłuszczów podstawowych jest nasze pożywienie- nasiona, orzechy, mięso, jajka, produkty mleczne i oleje pochodzenia roślinnego.

Idealnie, powinny one stanowić 95% naszego dziennego spożycia tłuszczów i pochodzić ze źródeł najwyższej jakości. Najlepszym wyborem są naturalne, zdrowe oleje roślinne bogate w wielonienasycone kwasy tłuszczowe.

Optimal Daily Fat IntakeLudziom, których dieta nie zawiera odpowiedniej ilości wysokiej jakości olejów podstawowych, Udo's Choice® Ultimate Oil Blend zapewnia ich idealną proporcję w ilości 2:1 Omega-3 do Omega-6. Jest to jedna z najlepszych na świecie mieszanek tłuszczów podstawowych.

Pozostałe 5% naszego dziennego spożycia tłuszczów powinno pochodzić z tłuszczów uzupełniających, głównie z oleju z ryb, kryla i glonów.

Udo's Choice® O-KRILL3™ jest ich znacznie lepszym źródłem niż olej z ryb. Olej z kryla jest nie tylko związany z fosfolipidami, ale także 100% czysty i niezniszczony przez przetwarzanie oraz szybciej wchłaniany niż olej z ryb.

Wielu ludziom, Udo's Choice® Ultimate Oil Blend zaspokaja ich potrzeby na tłuszcze podstawowe. Tym, nie posiadającym odpowiedniej bazy tłuszczów podstawowych, wynikającej z ich genetyki, stylu życia i warunków środowiskowych, Udo Erasmus poleca dodanie oleju z kryla do ich codziennej diety.