Udo's Choice® O-KRILL 3™

Przedstawiamy O-KRILL3™

Najnowsza edycja w linii naturalnych produktów Udos Choice®

O-Krill 3 Oil

Małe, ale Niezwykłe

Kapsułki O-KRILL3™ są doskonałym uzupełnieniem oleju Udo's Choice® Ultimate Oil Blend. Male, znacznie mniejsze niż porównywalne kapsułki zawierające olej z ryb i bardzo łatwe do przełknięcia. Oferowane w opakowaniu blister, wygodne w użyciu, szczególnie w podroży.

Nieodzowny dla Twojego serca, mózgu i wzroku

O-KRILL 3™ jest bogaty w Omega-3 NKT (EPA/DHA), których nasz organizm nie może wyprodukować. Pochodzi z ekologicznych źródeł, jest 100% czysty i niezniszczony przez przetwarzanie. Zawiera silnie działający przeciwutleniacz Astaksantynę, nadający kapsułkom rubinowy kolor. Ponieważ olej z kryla szybko się wchlania- znacznie szybciej niż olej z ryb, nie ma rybiego posmaku ani zapachu.

Udo's Choice® O-KRILL 3™ jest jednym z linii produktów stworzonych przez Udo Erasmus. Inne produkty tej marki to Udo's Choice® Ultimate Oil Blend ( sprzedawany w Ameryce Pln. i na wybranych rynkach międzynarodowych jako Udo's Choice® Udo's Oil 3•6•9 Blend), probiotyki, enzymy i greens. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: www.florahealth.com

O-KRILL 3™ jest bezpiecznym źródłem Omega-3 NKT pochodzenia morskiego. Nie zawiera cukru, sztucznych słodzików, kolorów, substancji smakowych i konserwantów.

Pozbawiony jest składników na bazie mleka, drożdży, skrobi i glutenu. Nie jest polecany ludziom z alergia na ryby i owoce morza. Osoby zażywające leki przeciwzakrzepowe, powinny zasięgnąć porady lekarza. Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA), Organizacja ds. Wyżywienia i Rolnictwa Narodów Zjednoczonych (FAO), i Swiatowa Organizacja Zdrowia (WHO) zalecają dzienną dawkę EPA i DHA na poziomie nie mniejszym niż 250 mg dla dorosłych i dzieci powyżej 2 lat.