Równowaga ekologiczna

Certyfikowane, zrównoważone ekologicznie połowy

O-Krill 3 Oil

Kryl jest prawdopodobnie nie tylko najbogatszą i najszybciej rosnąca formą życia na ziemi, ale także źródłem pożywienia dla wielu zwierząt morskich i ptaków. Rygorystyczne kontrole zapewniają połowy na zrównoważonym poziomie.

Obecnie, roczne połowy kryla wynoszą mniej niż 0.03% jego całkowitej populacji. Jest to znacznie poniżej wartości rocznego kontyngentu połowów ustalonego na wysokości 1%. Limity połowów są ustalane na rygorystycznych zasadach i w razie potrzeby aktualizowane przez Komisje do Spraw Ochrony Żywych Zasobów Morskich Antarktyki (CCAMLR).

Kryl w Udo's Choice® O-KRILL3™ jest ekologicznie poławiany i niezależnie certyfikowany przez Marine Stewardship Council ( MSC) jako produkt pochodzący z łowisk spełniających ich standardy w zakresie dobrze zarządzanego i zrównoważonego rybołówstwa. Logo MSC umieszczone na opakowaniu potwierdza nasze praktyki zrównoważonego rybołówstwa.

Dokładna lokalizacja połowów każdej partii gotowego produktu jest znana i udokumentowana. Wybierz numer partii produktu (zobacz na dnie opakowania) i dowiedz się gdzie kryl został złowiony.

Proszę wybrać numer partii: